25000 denne recenze

V dnešní recenzi se podíváme na web 25000 denne, který láká k obchodování binárních opcí. Pokud se totiž na webu zaregistrujete, získáte přístup k obchodnímu programu, který vám bude zasílat tipy k transakcím. Už z názvu webu je patrné, že jeho autoři lákají na vysoké zisky, kterých by měl každý člen pomocí obchodního programu dosáhnout.

25000 denne - seriózní nebo podvodný web?

Web 25000 denne má dvě různé verze. První a oficiální verze působí velmi profesionálně. Druhá verze webu, na kterou odkazují různé spamové emaily, je ale klasický podvod. Na webu totiž najdete falešné recenze, video obsahující nepravdivé informace a poutavé nadpisy, které slibují snadné a rychlé zbohatnutí.

Podrobnosti: 25000 denne recenze

Klíčem k úspěchu má být obchodní program, který zasílá obchodní signály. Obchodování podle těchto signálů by mělo vést k úspěchu a ke zhodnocení investic. Dříve ovšem stejný web odkazoval se stejnými argumenty na program Ultimate4Trading, který byl ztrátový. Nyní sice web „25000 Kč denně“ odkazuje na odlišný program, ale je odlišná i jeho úspěšnost?

Úspěšnost nového programu autoři na webu neuvádějí. Naštěstí si můžete obchodní program (respektive jeho úspěšnost) sami otestovat. K tomu si ale budete muset založit testovací demo účet. Demo účet nabízí bezplatně většina brokerů. I přesto, že se jedná jen pouze o cvičný účet, měli byste zvolit důvěryhodnou společnost. Na tomto demo účtu pak můžete uzavírat transakce podle signálů, které program 25000 denně zobrazuje registrovaným uživatelům.

 

Reklama na brokery

Proč vznikají podvodné projekty, které lákají k obchodování binárních opcí pod záminkou snadného zbohatnutí? Je jo jednoduché. Pokud se na webu zaregistrujete, vytvoří se vám automaticky účet u brokera, se kterým autoři projektu 25000 denne spolupracují.

Podvodných projektů, které slibují snadné zbohatnutí pomocí programu nebo strategie na binární opce, je nespočet. Stačí si vyhledat projekty AlgoCashMaster, Dual Robot nebo Option Robot. Aby podvodníci získali co nejvíce nových klientů, lákají právě na obchodní programy, které nevyžadují žádné zkušenosti ani znalosti. To, že obchodní programy jsou z dlouhodobého hlediska ztrátové, vám už ale neřeknou.

Pokud chcete na binárních opcích vydělat, nebude to jednoduché. Bez vzdělávání a cvičného obchodování jsou binární opce spíše hazardní hrou. Nevěřte tomu, že zbohatnete pomocí nějakého programu nebo jednoduché strategie, jejíž autoři vám slibují stotisícové zisky.