Hodnocení obchodního systému na binární opce - profitonlinecz

Plně automatických systémů či jejich méně schopných variací, zaměřených na binární opce, již byla celá řada. V posledních dnech se však s velkou intenzitou hovoří o novince s názvem Profit Online, kterou doprovazí poutavé promo na webu PracujOnline.net. 
 
Aktualizované informace o projektu ProfitOnline.cz na webu InvestPlus.cz
 
Toto promo je zpracováno velmi profesionálně, dokonce zde musím konstatovat, že povedenější propagace podobného systému na tuzemském internetu zatím neproběhla. Ve videu na stránce PracujOnline.net odhaluje reportér Jan Kovanda příběh Lucie Květoňové z Prahy, která přišla v minulém roce o práci a tak začala pracovat z domova. Nyní vydělává více než 7000 € měsíčně a ochotně radí ostatním, jak se lze k podobnému výdělku dopracovat. 
 
Příběh skutečně poutavý, nikoliv však pravdivý. Zde je přehled těch nejzásadnějších trhlin, které tento příběh má:
 
1. Web PracujOnline.net, který se tváří jako seriózní zpravodajské médium, má pouze jedinou stránku. Jeho kopii naleznete také na adrese  PracujOnline.com 
 
2. Web s totožnými informacemi provozoval stejný majitel také ve Španělsku. Jméno novináře však byla Carlos Alonso a žena, která vydělávala závratné částky (totožných 7650 euro) Valeria Oritz.
 
Rádoby zpravodajský web pak návštěvníky směřuje na stránku projektu ProfitOnline. Ten již na první pohled nápadně připomíná systém OptionNavigator. Návštěvníkovi nabídne zřízení účtu, po zaregistrování mu okamžite vytvoří obchodní účet u brokera EZTrader. Tento broker je nechvalně známý svým problémovým chováním - proto mu ČNB dosud neudělila licenci pro binární opce v České republice. Problémový broker však není jediným problémem tohoto projektu. Tipy, které pro obchodování nabízí, jsou opět zcela náhodné. Navíc není možné tito tipy zkoušet nanečisto prostřednictvím demo účtu.
 
Profit online je tedy podvod. Proto durazně varujeme před jakýmkoliv svěřování finančních prostředků jeho provozovatelům.