Recenze - Akademie Wagnera a Vojtěch Wagner

Vydělávání stovek tisíc Korun měsíčně z pohodlí domova a prakticky bez námahy je snem snad každého. Na internetu se před pár dny objevil web, na kterém je článek o úspěšném obchodníkovi Vojtěchu Wagnerovi a jeho akademii. Ten prý přesně toto dokázal a nyní hledá několik dobrovolníků, kterým pomůže ke stejným výdělkům. Jak už asi tušíte, jedná se ale jen o další podvod, který vám žádné stotisícové výdělky nezajistí.

Už samotný web THE WALLET MAGAZINE, na kterém článek o Vojtěchu Wagnerovi a jeho zázračné metodě najdete, je jeden velký podvod. Web vypadá jako nějaký server o financích a byznyse, ale obsahuje jediný článek. Všechny odkazy na ostatní rubriky nebo články vás přesměrují na web Vojtěcha Wagnera.

Obchodník Vojtěch Wagner z Akademie Wagnera neexistuje

Web Akademie Wagnera je plný lží, nesmyslů a zavádějících informací. Sám autor prý zbohatl na obchodování binárních opcí, jelikož objevil snadnou a účinnou obchodní metodu. Na binárních opcích se sice vydělat dá, ale rozhodně to není tak jednoduché.  Fotografie autora navíc pochází z internetové databáze fotografií, takže muž na fotografii určitě není žádný Vojtěch Wagner.

Na webu Vojtěcha Wagnera a jeho akademie podvodníci neustále zmiňují milionové zisky, luxusní domy a drahá auta, ale o konkrétní obchodní metodě tam nenajdete nic. Najdete tam jen několik recenzí od spokojených klientů Vojtěcha Wagnera. Tyto recenze jsou ale vymyšlené, protože fotografie autorů recenzí pochází také z fotobanky. 

Na webu je jen uvedeno, že pokud chcete vydělávat stejně vysoké zisky, musíte se dostatečně rychle zaregistrovat do Akademie Wagnera, kterou úspěšný obchodník vytvořil. Registrace jsou totiž podle autora omezené kapacitou i časově. Ve skutečnosti ale žádné omezení není, takže se můžete registrovat kdykoliv. Dokazuje to například datum ukončení registrací, které se každý den aktualizuje. Návštěvníci webu tak mají pocit, že je to poslední možnost využít této příležitosti.

Polský podvod cílí i na ČR

Český web o Vojtěchu Wagnerovi a jaho Akademii Wagnera je jen kopií polského originálu o Wojciechu Wagnerovi. Z Polska mimochodem pocházel také další podvodný web Abramovičova Akademie, který obsahoval prakticky stejný příběh, ovšem s odlišnými fotografiemi a jmény. Podvodné weby zneužívající binární opce jsou si ale často velmi podobné (viz. Czech Method nebo UltimatTrading).

Nevěřte webovým stránkám, jejichž autoři vám lžou. Zejména pokud se jedná o projekty, které slibují vysoké zisky pomocí jednoduché metody na binární opce. Podvodníci jen budou chtít, abyste se zaregistrovali u nějakého brokera a vložili k němu peníze. Pak vám zpřístupní nějakou bezcennou obchodní strategii nebo obchodní program. Jelikož je používání obchodních robotů a strategií vaším svobodným rozhodnutím, máte veškerou zodpovědnost za případné ztráty a nikdo vám je nevrátí.